SCENER piedāvā bilances un portfeļa pārvaldības pakalpojumus. Ka bilances sniedzējs, mēs esam elastīgi un piedāvājam efektīvus risinājumus tirdzniecībai. Kā portfeļa pārvaldnieks, mēs ikdienas vērojam izmaiņas tirgū un, pielietojot inovatīvus risinājumus, radam mūsu klientiem papildvērtības.

Pakalpojumi

ELEKTRĪBA

SCENER pārdod elektroenerģiju. Elektroenerģijas tirdzniecïbā mūsu pamatprincips ir vienkāršība. Mēs piedāvājam saviem klientiem elektrību par biržas cenu. Apvienojot dažādus produktus, spējam katram uzņēmumam izstrādāt piemērotāko elektroenerģijas iegādes veidu.

Dabasgāze

SCENER pārdod dabasgāzi. Savos risinājumos esam  elastīgi un sadarbībā ar klientu atradīsim piemērotāko iepirkšanas veidu. Kā neatkarīgs gāzes tirgotājs, spējam piedāvāt konkurences spējīgas cenas. Iepērkot gāzi un elektrību no viena piegādātāja, tiek vienkāršota portfeļa pārvalde un ietaupīts Jūsu laiks.

PORTFEĻA PĀRVALDE

SCENER palīdz rast optimālāko risinājumu enerğētikas jautājumos. Elektroenerğijas un dabasgāzes tirdzniecība ir diezgan sarežğīta  sfēra, kas prasa pastāvīgu  iedziļnāšanos. Uzticot enerğētikas jautājumu risināšanu mums, mūsu klienti var mierīgi nodoties uzņēmuma pamatdarbībai. Kā portfeļa vadītājs uzņēmumā, mēs piedāvājam risinājumus, lai samazinātu izmaksas un pārliecību, ka viena no galvenajām jomām, ir speciālistu aprūpē.

Bilances vadība

Scener ir elektroenerģijas un dabasgāzes bilances operators. Bilances sniedzējs ir atbildīgs par ikdienas patēriņa prognozēm un bilances prognozes koordinēšanu sadarbībā ar sistēmas operatoru. SCENER'i bilances sniedzēji ir atbildīgi par to, lai mūsu klientu ražotās un iegādātās elektroenerģijas daudzums būtu vienāds ar tajā pašā laika posmā patērēto un pārdoto elektroenerģijas apjomu.

Zaļā enerģija

SCENER nopietni veicina zaļo pēdu pieaugumu. Mēs atradïsim ražotās enerģijas sertifikātu pircējus starptautiskajos tirgos vai palïdzēsim ar sertifikātu palīdzïbu palielināt savu zaļo pēdu nospiedumu.

Pieprasīt piedāvājumu

Komanda

Kaido Veldemann

Tiit Rohumets

Jana Nazarova

Maribel Mirontšik

direktors

klientu portfeļa pārvaldnieks

bilances pārvaldniece

bilansihaldur

Mari Andresen

Sandra Ruben

Sigrid Ruben

Justina Pajus

bilances pārvaldniece

GRĀMATVEDES ASISTENTE

grāmatvede

pārdošanu pārvaldnieks Lietuvā

Artjom Lukin

pārdošanu pārvaldnieks Latvijā

Kontakti

IGAUNIJA

SCENER OÜ

Pärnu mnt 141

11314 Tallinn

reg: 11623709

info@scener.eu

T: +372 66 22 616

LATVIJA

SCENER SIA

Lielirbes iela 1

Rīga, LV-1046

reg: 40003825376

info@scener.eu

T: +371 2556 6748

LIETUVA

SCENER UAB

Ukmerges g. 223

Vilnius, LT-07156

reg: 300932826

info@scener.eu

T: +370 6855 2223

SOMIJA

Scener OY

Urho Kekkosen katu 4-6 E

00100 Helsinki

info@scener.eu

T: +372 511 3789

sazinieties ar mums

Saadan sõnumit...

Saatmine ebaõnnestus!

Sõnum saadetud.

SIA „SCENER” energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu plans