SCENER siūlo profesionalias energijos portfelio valdymo ir balansavimo paslaugas. Kaip balansavimo valdymo specialistai, turime galimybę savo klientams pasiūlyti efektyvių sprendimų ir priėjimą prie šios rinkos. Naudodami inovatyvius sprendimus ir pritaikydami savo energetikos žinias, galime savo klientų energijos portfeliui suteikti pridėtinę vertą.

PASLAUGOS

ELEKTROS ENERGIJA

SCENER tiekia elektros energiją. Parduodami elektros energiją savo klientams mes siūlome įvairios kainodaros produktus rinkos kainomis. Derinant įvarius produktus galime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą kiekvienai kompanijai.

Gamtinės dujos

SCENER tiekia gamtines dujas. Esame nepriklausomas gamtinių dujų tiekėjas ir galime pasiūlyti konkurencingas kainas. Siūlome įvarius kainodaros sprendimus ir kartu su klientu randame tinkamiausią variantą gamtinių dujų tiekimui. Perkant kartu gamtines dujas ir elektros energiją, kliento portfelis tampa efektyvesnis ir tuo pačiu sutaupomas kliento laikas.

Portfelio valdymas

SCENER ieško ir atranda geriausius sprendimus Jūsų energijos poreikiams tenkinti. Gamtinių dujų ir elektros energijos rinka yra nepastovi ir ją reikia sekti nuolat. Patikėjus mums valdyti Jūsų energijos portfelį, Jūs galite sutelkti dėmesį Jūsų pagrindinei veiklai. Scener siūlo patikimas ir profesionalias portfelio valdymo paslaugas. Mūsų siūlomi sprendimai leidžia sumažinti Jūsų sąnaudas įsigyjant energijos produktus.

BALANSAVIMO VALDYMAS

SCENER yra balansavimo paslaugų teikėjas. Esame atsakingi už savo klientų gamybos ir/ar vartojimo grafikų paruošimą. Mūsų balansavimo specialistai užtikrina, kad mūsų klientų pirktos ir/ar parduotos energijos kiekis sutaptų su suvartotos ir/ar pagamintos energijos kiekiu per atitinkamą prekybos laikotarpį.

Žalioji energija

SCENER atsakingai žiūri į atsinaujinančius energijos išteklius. Aktyviai prekiaujame atsinaujinančios elektros energijos sertifikatais tarptautinėje rinkoje. Scener pasiruošę Jums padėti sumažinti Jūsų verslo įtaką aplinkai.

Kreiptis pasiūlymas

Komanda

Kaido Veldemann

Tiit Rohumets

Jana Nazarova

Maribel Mirontšik

Direktorius

klientu portfeļa pārvaldnieks

 balansavimo specialistė

bilansihaldur

Mari Andresen

Sandra Ruben

Sigrid Ruben

Justina Pajus

 balansavimo specialistė

buhalterės padėjėja

 buhalterė

 pardavimo vadybininkas Lietuvoje

Artjom Lukin

 pardavimo vadybininkas Latvijoje

KONTAKTAI

ESTIJA

SCENER OÜ

Pärnu mnt 141

11314 Tallinn

reg: 11623709

info@scener.eu

T: +372 66 22 616

LATVIJA

SCENER SIA

Lielirbes iela 1

Rīga, LV-1046

reg: 40003825376

info@scener.eu

T: +371 2556 6748

LIETUVA

SCENER UAB

Ukmerges g. 223

Vilnius, LT-07156

reg: 300932826

info@scener.eu

T: +370 6855 2223

SOMIJA

Scener OY

Urho Kekkosen katu 4-6 E

00100 Helsinki

info@scener.eu

T: +372 511 3789

RAŠYKITE MUMS

Saadan sõnumit...

Saatmine ebaõnnestus!

Sõnum saadetud.